Karty tarota, wróżby, układy, ezoteryka, tarot, znaczenie kart, eksperci tarota
Blog > Komentarze do wpisu

Tarot Joanny Stawińskiej

Wróżka Joanna Stawińska i jej tarot


Joanna Stawińska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, z wykształcenia jest magistrem lingwistyki stosowanej. Z Tarotem po raz pierwszy zetknęła się przed wielu laty. Twierdzi, że może się nim posługiwać tylko ktoś, kto potrafi panować nad emocjami, kto nieustannie stara się pogłębiać swoją wiedzę ezoteryczną, a także ten, kto potrafi ograniczyć się do precyzyjnego odczytu przesłania tych kart, bez dodawania własnych opinii.

W rękach Joanny Stawińskiej Tarot staje się niezwykle cennym przewodnikiem i nauczycielem życia. Joanna Stawińska analizuje ludzkie życie i udziela odpowiedzi na pytania dotyczące egzystencji w oparciu o Małe i Wielkie Arkana. Analiza jest niezmiernie trafna i zaskakuje nawet najbardziej sceptycznie nastawione osoby.

Tarocistka Joanna Stawińska: "Profesjonalny Tarocista potrafi ograniczyć się tylko do precyzyjnego odczytu przesłania kart, bez próby upiększania wypowiedzi własnymi opiniami czy przykładami osobistych doświadczeń. Mam nadzieję, że właśnie ja w ten sposób traktuję mojego Tarota."

wtorek, 25 sierpnia 2009, changchoi

Polecane wpisy